Nr katalogowy: 1317

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 1317

Portret żony w stanie wojennym, 1993

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 64,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Sroka 1993 (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł