Nr katalogowy: 334

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 334

Widziałem go, 1987

akwaforta, papier; 64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: E. Dwurnik / 87 (ołówkiem),
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł