07 grudnia 2018

Aukcja: 18 grudnia 2018 r., godz. 18.00;

Wystawa: 8 - 18 grudnia 2018 r.

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

403
Sny robotnika, 1981 gwasz, akwarela, papier; 33 2 3,5 cm (w świetle opraw); sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ-1981 -.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

404
Mogiła intelektualisty, 1961 akwarela, gwasz, papier; 47 x 60,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: M. Konarski XI. 61.;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

408
Ocean, 1988 akryl, płyta pilśniowa; 39 x 60 cm; na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 88 / "OCEAN" / 39 x 60 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

411
Potok, 1940 olej, tektura; 29,5 x 25 cm; sygn. i dat. l. d.: TBrzozowski / 1940; na odwrocie opis: "Potok" (ołówkiem).
estymacja: 23 00 - 26 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

413
Figura (Spalona postać), 1963/1964 echnika własna, karton; 100 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Jerzy Tchórzewski 1964;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

420
Zuzanna i starcy, 2002 olej, płótno; 100 x 100 cm; Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

423
Ściana, z cyklu: Podróże autostopem, 1983 sygn. i dat. p. d.: IX-269-886 E.DWURNIK.83; opisany l. d.: Podróże autostopem ŚCIANA, na odwrocie na płótnie opis: E.DWURNIK / 1983 / NR: IX-269-886-kolekcja prywatna.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł

Wojciech FANGOR (1922-2015)

439
Ręce, 1991/2010 akryl, technika własna, płótno; 85,5 x 106 cm; sygn. i dat. śr. d.: Fangor 91/2010;
estymacja: 130 000 - 200 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

465
Progresja II, 2000 technika własna, płyta; 60,5 x 120,5 cm (półkole); sygn., dat. i opisana na odwrocie: ANDRZEJ / GIERAGA / PROGRESJA II / WYM. [średn.] 120 1/2 / ROK 2000.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

509
Głowa - Portret K. K. drewno, plastik, tkanina; 37 x 34 x 33 cm; z tyłu opisane: PORTRET K. K… / WYKONANIE RZEŹBY / WŁADYSŁAW HASIOR.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł