Nr katalogowy: 411

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 411

Potok, 1940

olej, tektura; 29,5 x 25 cm; sygn. i dat. l. d.: TBrzozowski / 1940; na odwrocie opis: "Potok" (ołówkiem).
estymacja: 23 00 - 26 000 zł