Anton JÄNICKE (1867-1932)
Nr katalogowy233
Pejzaż górski
olej, płótno, 70 x 93,5 cm;
sygn. p. d.: AJänicke
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Nr katalogowy235
Rodzina w ogrodzie, 1909
olej, płótno, 60 x 72 cm;
sygn. p.d.: WW
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Ewa ŁUNKIEWICZ (1895-1967)
Nr katalogowy237
Martwa natura, 1955
olej, płótno; 65 x 53,5 cm;
sygn. p. d. M-EWA ŁUNKIEWICZ 1955;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Virgi COKELBERGS (1893-1967)
Nr katalogowy239
Róże
olej, płótno, 85 x 64 cm;
sygn. p. d.: Virgi Cokelbergs
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Joachim WEINGART (1895-1942)
Nr katalogowy241
W porcie
olej, papier naklejony na sklejkę, 24 x 30 cm;
sygn. p. d.: Weingart
Cena wywoławcza.
15 500 zł
Władysław JAHL (1886-1953)
Nr katalogowy243
Na łące
olej, płótno naklejone na sklejkę, 16,7 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: JAHL
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jan Nepomucen GŁOWACKI (1802-1847)
Nr katalogowy245
Portret mężczyzny, 1842
olej, płótno dublowane, obcięte na bokach,
24,5 x 20 cm;
sygn. z prawej: N./ Głowacki 1842/ …(Geneva?)
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Anna BILIŃSKA- BOHDANOWICZ (1857-1893)
Nr katalogowy247
Dziewczyna w chuście, 1888
olej, deska mahoniowa, 27,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: Anna Bilińska/ Paryż 1888
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy249
Bitwa pod Stoczkiem, 1924
olej, płótno, 79 x 143 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1924
Cena wywoławcza.
85 000 zł
Juliusz SŁABIAK (1917-1973)
Nr katalogowy251
Wesele krakowskie
olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Nr katalogowy253
Potyczka z bolszewikami
olej, płótno, 139 x 190 cm;
sygn. p.d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Jan ROSEN (1854-1936)
Nr katalogowy255
Kirasjer na koniu
olej, deska mahoniowa, 12,5 x 11 cm;
sygn. p. d: J. Rosen
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy257
Motyw ludowy
olej, płótno dublowane, 70,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony rosyjski, I poł XIX w.
Nr katalogowy259
Typy rosyjskie w manierze Aleksandra
Orłowskiego;
olej, blacha 27,3 x 22,5 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy261
Przy płocie, 1916
olej, płótno, 152,5 x 53,5 cm;
sygn. l. d.: Jacek Malczewski
(wzdłuż krawędzi, słabo czytelne)
Cena wywoławcza.
85 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy263
Kwiaty w zielonym wazonie, 1934
olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: W.de Terlikowski/ 1934
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Nr katalogowy265
Widok Marsylii z bazyliką
Notre Dame de la Garde, 1934
olej, płótno, 54 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Malarz nieokreślony,polski,cechowy,XVIII/XIXw
Nr katalogowy267
Madonna ze śpiącym Dzieciątkiem
olej, płótno naklejone na sklejkę,
85,5 x 66 cm
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy269
Ecce Homo
olej, płótno, 70 x 46 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy271
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno naklejone na deskę, 96 x 67 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Ernst LÜCKE (1885-1950)
Nr katalogowy273
Pejzaż nadmorski
olej, płótno, 81 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: E. LÜCKE
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Luis Felipe USABAL Y HERNÁNDES(1876-1937)
Nr katalogowy275
Toast, 1910
olej, płótno, 118 x 90 cm,
sygn. l. d.: L-USABAL/ [19]10
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Malarz nieokreślony niemiecki (XVI w.)
Nr katalogowy277
Cierniem Koronowanie, 1554
olej, deska, 120 x 76 cm;
dat. u góry: 1554
Cena wywoławcza.
90 000 zł