Nr katalogowy: 1822

Nr katalogowy: 1822

Tkanina dekoracyjna

jedwab, haft ręczny jedwabnymi nićmi; oprawa z listew i płyty plexi;
44 x 192 cm. Chiny, XIX/XX w.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł