Nr katalogowy: 838

Rudolf DITMAR (producent lamp i palników)

Nr katalogowy: 838

Para lamp naftowych, zelektryfikowanych (bez kloszy)

brąz patynowany i złocony; szkło opalizujące, zielone, barwione w masie, złocenie; mosiądz;
wys. 77 cm; Francja, Austria - Wiedeń (palniki); pocz. XX w.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł