Nr katalogowy: 832

Nr katalogowy: 832

Taca intarsjowana, inkrustowana

mahoń, kość barwiona i grawerowana, oliwka, drewna owocowe;
wys. 6 cm, dł. 58,7 cm, szer. 32 cm. Imperium Brytyjskie, XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 200 zł