Nr katalogowy: 612

Nr katalogowy: 612

Madonna z Dzieciątkiem

biskwit porcelany, wys. 35,5 cm, nie sygnowana, od spodu ryte: 5
Nieokreślona wytwórnia europejska (francuska?), około połowy XIX w.?
estymacja: 2 700 - 3 600 zł