Nr katalogowy: 1104

Leon KOWALSKI (1870-1937)

Nr katalogowy: 1104

Ku wieczorowi

olej, tektura; 23 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. LKowalski;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł