Nr katalogowy: 30

Rafał BORCZ (ur. 1973)

Nr katalogowy: 30

Nocny autobus, 2004

olej, akryl, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: RAFAŁ BORCZ / "NOCNY AUTOBUS" / OLEJ, AKRYL 2004.
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł