Nr katalogowy: 26

Ivo NIKIĆ (ur. 1974)

Nr katalogowy: 26

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IVO NIKIĆ / „BEZ TYTUŁU” / 2017.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł