Nr katalogowy: 22

Bartek OTOCKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 22

Bez tytułu, z cyklu: "Yang!", 2017

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośne malarskim: BARTEK OTOCKI "BEZ TYTUŁU" / 2017
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł