Nr katalogowy: 18

Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)

Nr katalogowy: 18

Supreme II, 2018

akryl, olej, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Supreme” / 2018 / Paweł Jaskuła, poniżej, po lewej dwie pieczątki.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł