Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 134
Kaczeńce, 1922
olej, tektura; 43 x 57 cm.
sygn. i dat. po lewej: a. Karpiński / 922 r.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
estymacja: 26 000 - 32 000 zł