Nr katalogowy: 133

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 133

Widok na Twierdzę Pietropawłowską w St Petersburgu zimą, 1897

olej, płótno naklejone na tekturę;
23 x 36,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 30 000 - 40 000 zł