Rafał HADZIEWICZ (1803-1886)
Nr katalogowy: 1124
Zestaw czterech prac - sceny alegoryczne
zestaw czterech prac ujętych pierwotnie na 1 kartonie;
olej, papier; przed konserwacją
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
estymacja: 2 400 - 3 200 zł