Leon LEWKOWICZ (1890-1950)
Nr katalogowy: 1122
Portret mężczyzn - Dozorcy
olej, płótno; 48 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: L. Lewkowicz;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. p. d.: L. Lewkowicz;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł