Nr katalogowy: 1115

Apolinary SPERSKI [Ary] (1902-1943?)

Nr katalogowy: 1115

Portret Tadeusza Pawłowskiego, 1932

olej, płótno; 102 x 72 cm;
sygn.. i dat. p. d. : A Sperski / 1932;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł