Nr katalogowy: 1107

Wiktor ZIN (1925-2007)

Nr katalogowy: 1107

Brama pałacowa, 1983

akwarela, tusz, papier; 30 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WiktorZin 83.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł