Heinrich HAUPT
Nr katalogowy229
Kufel szklany
srebro częściowo złocone próby 800, szkło kryształowe; wys. 20,5 cm;
Düsseldorf, pocz. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Düsseldorf, pocz. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
SY & WAGNER
Nr katalogowy231
Żardiniera secesyjna
srebro próby 800, szkło kryształowe;
wys. 8,1 cm, szer. 21,5 cm, głęb. 7,5 cm; Berlin, ok. 1900
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł