227
Mlecznik srebro próby 84; waga 75 g.
Moskwa, 1885
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

228
Mlecznik srebro próby 84; waga 137 g.
Moskwa 1883
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

Heinrich HAUPT

229
Kufel szklany srebro częściowo złocone próby 800, szkło kryształowe; wys. 20,5 cm;
Düsseldorf, pocz. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

Aleksander AFANASJEF

230
Solniczka srebro próby 84; waga 53 g.
Moskwa, 1850
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

SY & WAGNER

231
Żardiniera secesyjna srebro próby 800, szkło kryształowe;
wys. 8,1 cm, szer. 21,5 cm, głęb. 7,5 cm; Berlin, ok. 1900
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Vinzenz Carl DUB

232
Para świeczników srebro próby 3 (dociążone); wys. 26,7 cm, średnica 13,2 cm;
Wiedeń, k. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

233
Cukiernica srebro próby 800; waga 211 g.
Niemcy?, pocz. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł