Nr katalogowy: 114

J. TOSTRUP (firma czynna od 1832)

Nr katalogowy: 114

Kubek emaliowany

srebro próby sterling złocone cechowane;
waga 60 g. Oslo, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł