Nr katalogowy: 408

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

Nr katalogowy: 408

Kompozycja, 1956

akwarela, pastel, tusz; papier; 74 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szwacz / 56 / III.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł