Nr katalogowy: 309

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 309

Globus w miasteczku, 2005

tempera, płótno, 46 x 54.5 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus;