Nr katalogowy: 323

M. KONOPACKA, XX w.

Nr katalogowy: 323

Kawiarnia "Lajkonik", 1966

ołówek, czarna kredka, tusz, papier;
28 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. na passe-partout