Nr katalogowy: 313

Henri MATISSE (1869-1954) - według

Nr katalogowy: 313

Postać niebieska

litografia, papier; 29,5 x 20 cm;
sygn. pośrodku u dołu: H MATISSE 52 (na kamieniu).