Nr katalogowy: 156

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 156

Maki

olej, płótno naklejone na tekturę; 33,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: BOEHAERD ? (słabo czytelnie).