Nr katalogowy: 125

Ch. RIEUCAUD, XX w.

Nr katalogowy: 125

Pejzaż morski z żaglówkami

olej, sklejka; 66 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Ch. Rieucaud.