Stanisław PAJĄCZKOWSKI (1900-1978)
Nr katalogowy: 116
Bitwa z czasów powstania listopadowego, 1973
olej, sklejka; 50 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Pajączkowski / 1973.