Nr katalogowy: 41

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 41

Ulica w Suchej

autolitografia, papier; 17,5 x 25 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. monogramem na płycie p. d.: ZP;