Józef RAPACKI (1871-1929)
Nr katalogowy: 27
Ciało, dusza i paszport z fotografią, Teka Pro Memoria. Prusak w Polsce (1915-1918)
autolitografia podmalowana akwarelą, papier;
34,5 x 44,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d.: Józef Rapacki