909
Szafa sieniowa w stylu mebli gdańskich masywna, bogato rzeźbiona, fornirowana dębiną, o konstrukcji sosnowej;
242 x 234 x 74 cm; Gdańsk ?, XIX/XX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

910
Stół eklektyczny z prostokątnym blatem i dekoracyjną podstawą, fornirowany mahoniem i orzechem;
77,5 x 70 x 123,5 cm; Polska, koniec XIX wieku.
estymacja: 2 600 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 300 zł

911
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa ze stołową podstawą i niewielką nastawką, mahoniowy; 117 x 112 x 71,5 cm;
Polska, 3 ćwierć XIX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

912
Serwantka neorokokowa o falistych liniach szkieletu, fornirowana orzechem; 234,7 x 189 x 60 cm;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

913
Komplet mebli w stylu empire w składzie: stolik prostokątny, kanapa, dwa fotele oraz 5 krzeseł;
buk (?), okleina mahoń, mosiądz; Polska, 1 ćw. XX w.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł

1901
Stolik art déco z okrągłym blatem wspartym na krzyżowej podstawie, orzechowo-buczynowy;
śr. 58,3 x 69 cm, Bydgoskie Fabryki Mebli, model 682/A, 1962 rok.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

1902
Serwantka stylowa przeszklona, dębowa; 130 x 61,2 x 40 cm;
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

1903
Stolik do robótek w stylu eklektycznym dębowy; 75,2 x 54,5 x 44,5 cm;
Polska, koniec XIX wieku.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

1904
Stolik do gry w stylu rokokowym z rozkładanym blatem, mahoniowo-palisandrowy; 76,6 x 80 x 40 cm;
Europa Zachodnia lub Indie (?), XX wiek.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

1905
Stół i pięć krzeseł stylowych fornirowanych mahoniem, stół - śr. 134 x 77 cm,
krzesła - 101,5 x 53 x 50 cm; Polska, ok. 1930.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena oferowana 1 600 zł

1906
Serwantka stylowa fornirowana mahoniem, intarsjowana w motywy klasycystyczne;
184,5 x 122 x 42,5 cm, Polska (?), ok. 1935.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 100 zł

1907
Bufet stylowy fornirowany mahoniem, intarsjowany w motywy klasycystyczne; 154,5 x 224 x 62 cm;
Polska (?), ok. 1935.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 300 zł