Nr katalogowy: 1906

Nr katalogowy: 1906

Serwantka stylowa

fornirowana mahoniem, intarsjowana w motywy klasycystyczne;
184,5 x 122 x 42,5 cm, Polska (?), ok. 1935.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 100 zł