Nr katalogowy: 115

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 115

Portret kobiety. Studium aktu, 1973

litografia, papier, 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73; l. d.: 97 / 100