Nr katalogowy: 110

Feliks TOPOLSKI (1907 - 1989)

Nr katalogowy: 110

Autobiography

litografia barwna, papier, 100 x 74,5 cm; sygn. p.d.: Feliks Topolski (ołówkiem)