Nr katalogowy: 105

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

Nr katalogowy: 105

Kompozycja geometryczna

litografia, papier naklejony na płytę pilśniową, 83 x 90 cm (całość); sygn. l. d: H. Stażewski 1930 (ołówkiem)