Nr katalogowy: 709

Johann Gru¨no (czynny 1677-1718)

Nr katalogowy: 709

Kufel barokowy

srebro kute, repusowane, odlewane i cyzelowane, grawerowane, złocone cechowane;
waga 2717 g. Hamburg, k. XVII w.
estymacja: 160 000 - 200 000 zł