Nr katalogowy: 1119

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1119

Pejzaż z południa

olej, płótno; 48 x 67 cm;
sygn. p. d.: A.G.; (przed konserwacją).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł