Nr katalogowy: 1113

Mieczysław SERWIN - ORACKI (1912-1977)

Nr katalogowy: 1113

Wodospad w Korbielowie na potoku Glinna, 1960

olej, tektura; 20 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki-Serwin / Korbielów 960 (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł