Nr katalogowy: 1103

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 1103

Ruiny włoskie

akwarela, papier; 23 x 33,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł