20 czerwca 2018

Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

20 czerwca 2018 r.
godz. 18:00
W siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
Ul. Karowa 31 w Warszawie

WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA:
16.06.2018 (sobota): 12:00 – 15:00
18.06.2018 (poniedziałek): 11:00 – 19:00
19.06.2018 (wtorek): 11:00 – 19:00
20.06.2018 (środa): 11:00 – 18:00

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Ph. E. HAMBURGER (czynny 1890-1914)

813
Wizytownik z aktem kobiecym brąz; wys. 35 cm, szer. 25 cm;
Niemcy, I poł. XX w.

814
Ikona - Chrystus Pantokrator tempera, deska; 25 x 20,3 cm (w świetle oprawy),
33,4 x 38,4 x 6,5 cm (całość)

Aldo Rossi - projekt, wytwórnia: Alessi

815
Czajnik w kształcie stożka stal inox; wys. 22 cm,
średn. podstawy 22 cm;

816
średn. podstawy 22 cm;

817
Obcinacz do cygar w formie pudla brąz?; wys. 12 cm, podstawa 17 x 9 cm;
zastrzeżony wzór użytkowy Rzeszy Niemieckiej;
Musterschutz (1891-1954).

818
Kałamarz brąz złocony, onyks; 12 x 19 cm.

819
Lampa secesyjna z postacią kobiecą stop cynowy, brązowiony, blacha miedziana, szkło; wys. 39 cm;
Europa Zach., pocz. XX w.;

820
Lampa witrażowa szkło, marmur?; wys. 70 cm;
Europa Zach., l. 30/40 XX w.

821
Rama młodopolska drewno; 45 x 90 cm;

822
8 ram drewnianych, rzeźbionych drewno, gips, złocenia;

823
Lustro w złoconej oprawie rama drewniana złocona z nakładaną dekoracją gipsową,
tafla fazowana; wymiar całości w oprawie: 105 x 76 cm.

824
Lustro w rzeźbionej ramie owalne z dekoracyjnym zwieńczeniem; 92 x 105 cm;
drewno orzechowe, Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.

825
Drewniany sepet podróżny intarsje, trzy szufladki, otwierane wieko; 20,5 x 46 x 22 cm;
uszkodzona dolna listwa.

826
Zestaw kloszy w składzie 3 klosze sygnowane - dwa kielichowe jeden owoidalny,
4 klosze alabastrowe - w formie dysku z rantem, 3 klosze współczesne - kule;

827
Para kinkietów z amorkami brąz złocony; wym. ok. 33 x 33 x 20 cm;
2 poł XX w.

828
Para kinkietów z orłami stop metali, brązowiony, klosze szklane, matowe, szlifowane;
wys. ok. 30 cm; l. 50 / 60-te XX w.

829
Elementy żyrandola i wkład do żardiniery 1. Żyrandol z 3 puttami; brąz, mosiądz (?) złocony, marmur, metal; 2 poł. XX w.
2. Wkład do żardiniery; owalny, mosiężny; 12 x 34 x 19 cm.

901
Komoda barokowa okleinowana orzechem i ozdobiona mahoniową
wstęgą intarsjowaną; 83 x 111 x 63,3 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.

902
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa złożony z kanapy, 2 foteli i 6 krzeseł oraz stołu;
Europa Środkowa, ok. 1870-1880.

903
Stół w stylu Ludwika Filipa drewno orzechowe;
wymiary: wysokość: 75 cm, blat: 120 x 75 cm.

904
Fotel - "Karlak" dębina barwiona; wysokość 113, szerokość 68, głębokość 55 cm;
XIX/XX w.

905
Para foteli eklektycznych orzech; wysokość 118 cm, szerokość 62 cm, głębokość 60 cm;
Europa Zachodnia. ok. 1890 - 1900 r.

906
Stolik do gry w stylu mauretańskim z rozkładanym blatem, całość pokryta intarsjami: orzech, mahoń
i inkrustacjami z kości słoniowej i masy perłowej;

907
Stół okrągły w stylu angielskim mahoń; średn. blatu: 83 cm, wys. 73 cm;
XIX w.

908
Szezlong okleina orzechowa; 225 x 75 cm;
Biedermeier, XIX w.; do renowacji.

909
Stolik do gry art déco drewno fornirowane palisandrem i orzechem, niklowane uchwyty;
wysokość: 64,5 cm, blat: 90 x 90 cm; do renowacji

910
Barek w stylu art déco 2 poziomowy, szkło, chrom, ruchomy - na 4 kółkach;
60 x 79 x 45 cm.

John PARKER (czynny XVIII/XIX w.)

911
Zegar podłogowy typu long case konstrukcja sosnowa, dębowa; okleiny - dąb, orzech;
Anglia, Louth, hrabstwo Lincolnshire, pocz. XIX w.