Nr katalogowy: 803

H. ROMER, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 803

Kobieta z psem - miniatura

gwasz, kość słoniowa; 21,5 x 19,5 cm;
sygn. po prawej: H. Romer;
Wiedeń, XIX/XX w.