Erdmann Schlegelmilch, wytwórnia: Suhl
Nr katalogowy: 639
Komplet porcelanowy do mokki
porcelana biała, szkliwiona, złocona, dekorowana kalką;
Erdmann Schlegelmilch, Suhl, Niemcy, 1 poł. XX w.