Nr katalogowy: 639

Erdmann Schlegelmilch, wytwórnia: Suhl

Nr katalogowy: 639

Komplet porcelanowy do mokki

porcelana biała, szkliwiona, złocona, dekorowana kalką;
Erdmann Schlegelmilch, Suhl, Niemcy, 1 poł. XX w.