Nr katalogowy: 632

W. LACHNER - projekt, wytwórnia: Amphora

Nr katalogowy: 632

Figura kobiety trzymająca misę na stole

porcelana; wys. 54 cm, szer. 48 cm;
sygn. i dat.: W.Lachner / 1908;