Nr katalogowy: 627
Talerz porcelanowy
porcelana, krawędź ze złoconym pasem; średn. 25,5 cm;
Fabryka porcelany im. Łomonosowa w Leningradzie?,
Rosja l. 30. XX w.
Rosja l. 30. XX w.