Nr katalogowy: 304

Tadeusz ŻACZEK (1918-1978)

Nr katalogowy: 304

Widok na ul. Gałczyńskiego

akwaforta, akwatinta; 33,5 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Żaczek 58R (ołówkiem)