Nr katalogowy: 206

Max SCHUMACHER (1885-?)

Nr katalogowy: 206

Figura tancerki z kastanietami

alabaster, brąz polerowany, marmur; wys. całkowita: 33,5 cm;
sygn. na podstawie; Niemcy, Berlin, 1 poł. XX w.