Nr katalogowy: 1433

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1433

Morze, 2017

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi u dołu: BJ 2017.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł