Nr katalogowy: 1423

Andrzej ŚRAMKIEWICZ (ur. 1951)

Nr katalogowy: 1423

Lever de Soleil et Metamorphoses, 1977

olej, płótno; 97 x 146 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Śramkiewicz 77;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł