Nr katalogowy: 1421

Janusz BERSZ (1925-1985)

Nr katalogowy: 1421

Cantata, 1966

olej, płótno; 44,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Janusz Bersz;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł